Arnavutköy Battaniye Yıkama

Aranvutköy Battaniye Yıkama
Aranvutköy Battaniye Yıkama hizmeti

Bütün bir kış boyunca yanımızdan ayırmadığımız sıcacık battaniyelerimiz göründüğünden daha mahsum olmayabilmektedir. Battaniyenizin günlük olarak temas ettiği birçok şey bulunmaktadır. Örneğin, yiyecek kırıntıları, evcil hayvan tüyleri, içeçek döküntüleri, ev tozu, vucut yağı, saç kılı ve daha bir çok şey. Arnavutköy Battaniye yıkama ekibi olarak evinizdeki her tür battaniyeniz için hizmet veriyoruz.

Arnavutköyde Battaniyeleri Neden Yıkatmalı?

Arnavutkoy Battaniye Yıkama
Arnavutkoy Battaniye Yıkama fabrikası

İlk önce çocuklarımızın da kullandığı battaniyelerimizde toz birikintilerin ve bakterilerin alerjenler olabileceğinin farkında değilizdir.

Dahası özel çevre dostu ve cilt dostu battaniye yıkama tekniklerimizle ürünlerinizi mikroplardan arındırıyoruz. Deniz Halı yıkamacısı olarak, battaniyenizdeki rahatsız edici kokuları çıkartarak güvenli hale getiriyoruz.

Polar battaniyeler, zaman içinde kaliteli olup olmadığını anlayabileceğiniz türden bir kumaştan yapılır. Düşük kaliteli yünlü battaniyler zamanla tatlı yumuşak hissini kaybederler. Bu arada, yüksek kaliteli polarlar tüylenme yapmaz ve çok uzun süre yumuşak kalırlar.

En önemlisi battaniyelerinizin yıkama veya kuru temizlemeye uygunluk konusunda şüpheleriniz varsa, lütfen etiketini kontrol edin ve buna göre hareket edin.

Battaniyelerinizi Aranavutköyde Nasıl Yıkıyoruz?

Arnavutkoyde battaniye nasıl yıkanır?
Arnavutkoyde battaniye nasıl yıkanır?

Bu paragrafta battaniyelerinizi nasıl yıkıyoruz sorusunu cevaplandırmaya çalışacağız.

Herşeyden önce battaniyenizin liflerine zarar verebilecek veya battaniyenin boyasını etkileyebilecek ağartıcı madeler kullanmamaktayız.

Ürününüze zarar vermeden battaniyenizi temizlemesini sağlıyoruz.

Son olarak çıkmayan inatçı lekeler için, özel ürünler ile ön işlemden geçiriyoruz. Daha sonra yıkanan battaniyeler özel kuruma odasına asılmaktadır. Burada yavaş yavaş kurutma işlemini sağlıyoruz.

Polar battaniyeleriniz kesinlikle yüksek ısıda kurutulmamaktadır. Eğer yüksek ısıda kurutulma yapılırsa battaniye liflerinin erimesine veya büzülmesine neden olabilir.

Arnavutköy'de Battaniye yıkama ücreti ne kadar?

Deniz Halı Yıkama Arnavutköy
Deniz Halı Yıkama Arnavutköy

Bir battaniyeyi temizlerken, fiyatlandırma yaparken boyutuna malzemesine ve aşınma ve yıpranmayı göz önünde bulundurmalısınız. Bizi arayın ve size bir tahminde bulunalım. Arnavutköyde battaniye yıkama fiyatları için fiyat listesi sayfamıza göz atabilirsiniz. Bizi arayın ve size bir tahminde bulunalım.

Arnavutkoy Battaniye yıkaması ve kuruması ne kadar sürer?

Battaniye yıkama hizmetimizi farklı kılan, rakiplerimize göre çok daha hızlı kurumasıdır. Kuruma sürelerimiz 3-5 saat arasındadır.

En yakın Arnavutkoy battaniye yıkama firması nerede?

İstanbul Arnavutköy ilçesinde ve tüm mahallelerinde battaniye yıkatma hizmeti vermekteyiz.

Bu nedenle battaniye yıkatma hizmeti için uzman ekibimize güvenebilirsiniz.

Hemen sitemiz üzerinde ki telefon ve whatsapp iletişim kanallarından ulaşarak bilgi alabilirsiniz.