Deniz Halı Yıkama Fabrikası

Deniz Halı Yıkama Arnavutköy
Deniz Halı Yıkama Arnavutköy

Deniz halı yıkama fabrikası 2010 yılında kurulmuştur. Kurulduğumuz günden itibaren sürekli kendimizi geliştirerek servis verdiğimiz bölgelerde bilinir ve tanınır olduk. Deniz halı yıkama ile halı ve kilimlerinizi, yorgan ve battaniyeleriniz evinizden kaliteli servis ekibimiz ile özenle alıyoruz. Daha sonra kendi araçlarımızla halı yıkama fabrikamıza ulaştırıyoruz. Halılarınızı ve diğer tüm teslim ettiğiniz ürünlerinizi teknolojik makine ve ekipman kullanılmaktadır. Üstelik organik ve hijyenik deterjanlar ile el değdirmeden yıkama hizmeti sağlamaktayız.

İstanbul ili Arnavutköy ilçesi ve tüm mahallerinde hizmet vermekteyiz. Üstün kalitede ve dünya çapında standartlarında, eksiksiz ve müşteri memnuniyet odaklı hizmet anlayışı içerisinde sunmayı hedefliyoruz. Halı yıkama ile ilgili her türlü taleplerinizi sorunsuz ve pratik yapmak. Müşteri memnuniyetini önceliklendirmek ve çevresel faktörlere saygılı davranmak. Sağladığımız bütün hizmetlerde sağlıklı yaşam alanları oluştururken, temiz bölümler yaratarak sağlıklı ve konforlu yaşam alanı oluşturuyoruz.

Deniz Halı Yıkama Fabrikası olarak, halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, stor perde yıkama gibi hizmetlerimiz yer almaktadır. En önemlisi siz değerli müşterilerimize ücretsiz servis, kurumsal hizmet, garantili yıkama ve hızlı teslimat hizmeti sunmaktayız.