Arnavutköy Anadolu Mahallesi Deniz Halı Yıkama

Anadolu Mahallesi Halı Yıkama

Arnavutköy Anadolu halı yıkama
Arnavutköy Anadolu halı yıkama

Anadolu Halı Yıkama

Arnavutköy içerisinde halı yıkama sektöründe faaliyet gösteren birçok şirket yer almaktadır. Arnavutköy Anadolu Mahallesi halı yıkama faaliyet gösteren firmalar arasında Deniz halı yıkama fabrikası bulunmakta. Deniz halı yıkamacılık fabrikası, Arnavutköy sınırları içindeki profesyonel halı temizleme hizmetleri sunan bir temizlik şirketidir. Kirli halılarla uğraştığımız 10 yılı aşkın deneyimimiz bulunmaktadır. Dahası bu olağanüstü temizlik hizmeti sunma deneyimimiz sayesinde sektörde uzmanlık kazandık. Halı yıkama ihtiyacını firmamızdan karşılayan binlerce müşterisinin güvenini boşa çıkartmamak için sektörde en son teknolojiden yararlanarak halılarınızı itina ile yıkamaktadır.

Arnavutköy Anadolu Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları

Halı Yıkatma fiyatları pek çok firmada semten semte göre değişmektedir. Firmamızdaki ürünlerin fiyatları sabittir ve hizmet verdiğimiz bu bölgede ki en uygun ücrete sahiptir. Üstelik Fiyatlarımıza ücretsiz servis maliyeti dahidir.

Anadolu Mahallesi halı yıkamacısı
Anadolu Mahallesi halı yıkamacısı

Elbette ki Halı yıkama fiyatları ürünün cinsi ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterecektir.

Ürününüzün ayrıntılarını bizimle sayfamız üzerinden ki telefon veya whatsapp iletişim kanallarımızdan bildirerek detaylıca öğrenebilirsiniz. Arnavutköy Anadolu Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları için fiyat listesi sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

Arnavutköy Anadolu Mahallesi Halı Nasıl yıkatılır?

4 hızlı adımla halılarınız tamamen yıkıyor ve teslim ediyoruz. Arnavutköy Anadolu Mahallesi Halı Nasıl yıkatılır sorusunun cevabı çok basit.

1.Adım olarak belirlediğiniz gün ve saatte iletişim bilgileriniz alarak randevu talebinizi oluşturuyoruz.

2.Adım size söz verdiğimiz zamanda adresinize deneyimli servis çalışanlarımız gelerek ürünlerinizi sizden teslim alınıyor.

3.Aşama Tüm kalite kontrol aşamasından geçen ürünler müşteriye geri gönderim aşamasına getirilmektedir.

4. Aşama ilk adımda olduğu gibi belirleyeceğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilmektedir.

Arnavutköy Anadolu Mahallesi Halı yıkama Telefon Numarası

Deniz Arnavutköy Anadolu Mahallesinindeki fabrikasının telefon numaraları: 0533 743 74 11  ve 0212 684 16 12

Bu numaralardan veya sitemizdeki whatsap iletişim bölümünden detaylı bilgi ve sipariş oluşturabilirsiniz.

Arnavutköy Anadolu Mahallesi Deniz Halı Yıkama
Arnavutköy Anadolu Mahallesi Deniz Halı Yıkama

Anadolu Halı Yıkama Yorumları

Google Haritalar’da bulunan anadolu halı yıkamanın hizmet verdiği müşterilerinin yorumlarını okuyun. Ve eğer sizde işletmemizden hizmet için bir yorum bırakın! https://g.page/r/CXPz3H3_j5NyEB0/review

Arnavutköy Anadolu Mahallesi hakkında kısa bilgi
Anadolu Mahallesi halı yıkama fiyatları
Anadolu Mahallesinde halı yıkama fiyatları

38 bin 263 nüfusla Arnavutköy’ün en kalabalık mahallesi olan Anadolu Mahallesi, 1 milyon 534 bin 940 m² alana sahiptir.

Arnavutköy Belediyesi tarafından Yedi Güzel Adam’dan biri olan Cahit Zarifoğlu’nun isminin verildiği 4 bin 500 kitaplı  Millet Kütüphanesi de mahallemiz sınırları içerisindedir.

Vatandaşlarımız, sağlık hizmetlerini mahallemizde yer alan Anadolu Aile Sağlığı Merkezinden ve mahallemizde bulunan Şifa Eczanesi, Marmara Eczanesi ve Ayışığı Eczanesinden alabilmektedir.

Yine belediyemiz tarafından mahallemize kazandırılan Şehit Er Sebahattin Akgül Parkı, Şehit Er Muammer Kavis Parkı, Erinç Sokak Parkı,  Engelliler Parkı, Aşık Veysel Parkı Anadolu Parkı ve Arnavutköy Şehir Parkı ile oyun grupları, fitness üniteleri, dinlenme alanları ve diğer açık spor sahalarıyla mahallemizdeki vatandaşlarımıza sağlıklı ve sosyal yaşam imkânı sunmaktadır.

Çocuk ve gençlerimiz, mahallemizde yer alan Aşık Veysel İlkokulu, Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Ortaokulu, Arnavutköy İlkokulu, Arnavutköy Cumhuriyet Ortaokulu ve Özel Eğitim Kurumları ile eğitim hizmeti alabilmektedir.

Anadolu Fetih Camii, Çiftliktepe Camii, Hz Ebubekir Camii, Mevlana Camii mahallemizin başlıca ibadethaneleridir. 

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.