boğazköy istiklal halı yıkamacı telefon numarası

Boğazköy istiklal Mahallesi Halı Yıkama

Arnavutköy Boğazköy istiklal halı yıkama
Arnavutköy Boğazköy istiklal halı yıkama

Boğazköy istiklal Halı Yıkama

Firmamız, İstanbul Arnavutköy ilçesi Boğazköy istiklal mahallesi’nin profesyonel halı yıkamacı olarak görevini sürdürmektedir. Arnavutköy lokasyonunda bulunan halı yıkama fabrikamız ücretsiz servisi ile verdiği kaliteli hizmet ile ön plandadır. Profesyonel tam otomatik makinalarımız el değmeden halıları yıkamaktadırlar. Arnavutköy Boğazköy istiklal halı yıkama işinde bulunan firmalar arasında Arnavutköy Deniz halı yıkama fabrikası da bulunmaktatır.

Arnavutköy en çok tercih edilen halı yıkama firması olarak sizlere kimyasal ürünlere yer vermeden organik hijyen sunuyoruz. Halıların içine hapsolmuş gözle görülemeyen mikrop ve toz kalıntıları tamamen çıkartıyoruz. Özellikle yıkanmayıp sadece tozu alınan halılarda mikroplar maksimum artış gösterecektir. Dahası bu durumda sağlığınız ile ilgili problemlere yol açabilmektedir.

Boğazköy istiklalde Halı Yıkama Fiyatı (2022 Güncel)

Firmamızdaki ürünlerin fiyatları sabittir ve hizmet verdiğimiz bu bölgede ki en uygun ücrete sahiptir. Üstelik Fiyatlarımıza ücretsiz servis maliyeti dahidir.

Boğazköy istiklalde halı yıkama fiyatları
Boğazköy istiklalde halı yıkama fiyatları

Elbette ki Halı yıkama fiyatları halınınızın cinsi ve metrekaresine göre farklılık gösterecektir.

Halınızın cinsini bizimle sitemizdeki bulunan telefon veya whatsapp iletişim kanallarımızdan bildirerek öğrenebilirsiniz. Boğazköy istiklal Halı Yıkama Fiyatları için fiyat listesi sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

Arnavutköy Boğazköy istiklal Halı yıkama Telefon Numarası Nedir?

Deniz Arnavutköy boğazköy istiklal Mahallesinindeki halı yıkamacı fabrikasının telefon numaraları: 0533 743 74 11  ve 0212 684 16 12

Bu anlamda halı yıkama firmamız sizlere profesyonel ekibi ve ücretsiz servisi ile destek olmaktadır. Yaşam alanlarınızda sıklıkla kullandığınız halılarınız, hijyenik olmayan herhangi bir ortamda yıkandığında içindeki bakterilerin daha da artış göstereceğini unutmamak gerekir. Bırakın halılarınızın derinlemesine temizliğini biz yapalım. Profesyonel hizmet anlayışı ve kusursuz halı yıkama servisi ile firmamız çalışmaktadır.

boğazköy istiklal halı yıkamacı telefon numarası
boğazköy istiklal halı yıkamacı telefon numarası

Halılarınızı adresinizden alıyoruz , en kısa sürede ve pırıl pırıl bir şekilde size teslim ediyoruz.

Arnavutköyde (boğazkdöy istiklal) Halı Nasıl yıkatılır?

4 hızlı aşamada halılarınız teslim alıyor, yıkıyor ve geri teslim ediyoruz. Arnavutköy boğazköy Mahallesi Halı Nasıl yıkatılır sorusunun cevabı çok basit.

1.Adım olarak belirlediğiniz gün ve saatte iletişim bilgileriniz alarak randevu talebinizi oluşturuyoruz.

2.Aşama size söz verdiğimiz zamanda adresinize deneyimli servis çalışanlarımız gelerek ürünlerinizi sizden teslim alınıyor.

3.Adım Tüm kalite kontrol aşamasından geçen ürünler müşteriye geri gönderim aşamasına getirilmektedir.

4. Aşama ilk adımda olduğu gibi belirleyeceğiniz gün ve saatte adresinize Arnavutköy halı yıkama tarafından teslim edilmektedir.

Arnavutköy boğazköy istiklal mahallesi hakkında kısa bilgi
Boğazköy istiklal Mahallesinde halı yıkama firmaları
Boğazköy istiklal Mahallesinde halı yıkamacı firmaları

10 bin 415 nüfuslu Boğazköy İstiklal Mahallesi, 29 milyon 358 bin 800 m² alana sahiptir.

Yine belediyemiz tarafından mahallemize kazandırılan Şehit Er Tuncay Türken Parkı, Fetih Parkı, Çınar Parkı, Necip Fazıl Parkı, Şahika Parkı, Derbent Parkı, İkbal Parkı, Şehit Er İzzet Yıldırım ve Bilge Kağan Parkı mahallemizdeki vatandaşlarımıza sağlıklı ve sosyal yaşam imkânı sunmaktadır.

Vatandaşlarımız, sağlık hizmetlerini mahallemizde yer alan Boğazköy Aile Sağlığı Merkezinden alabilmektedir.

Çocuklarımız, mahallemizde yer alan Özel Gülistan Anaokulu ve Boğazköy İlkokulu’ndan eğitim hizmeti alabilmektedir.

Alkan Ayakkabı Mescidi, Boğazköy Merkez Camii, Lütfullah Camii, Boğazköy Yenidoğan Camii ve Uhud Camii mahallemizin başlıca ibadethaneleridir. 

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.