Arnavutköy hadımköy Mahallesi Halı Yıkama telefonu

Hadımköy Mahallesi Halı Yıkama

Arnavutköy hadımköy halı yıkama
Arnavutköy hadımköy halı yıkama

Hadımköy Halı Yıkama

Firmamız, İstanbul Arnavutköyde hadımköy mahallesinde profesyonel hali yıkatma fabrikası olarak görevini sürdürmektedir. ve Arnavutköy Hadımköy halı yıkama lokasyonunda bulunan Deniz hali yıkatma fabrikamız ücretsiz servisi ile verdiği kaliteli hizmet ile ön plandadır. Profesyonel makinalarımız el değmeden halıları yıkamaktadırlar.

4 hızlı adımla halılarınız tamamen yıkıyor ve teslim ediyoruz. Arnavutköy hadımköyde Nasıl yıkatılır sorusunun cevabı çok basit.

1.Adım olarak belirlediğiniz gün ve saatte iletişim bilgileriniz alarak randevu talebinizi oluşturuyoruz.

2.Adım size söz verdiğimiz zamanda adresinize deneyimli servis çalışanlarımız gelerek ürünlerinizi sizden teslim alınıyor.

3.Aşama Tüm kalite kontrol aşamasından geçen ürünler müşteriye geri gönderim aşamasına getirilmektedir.

4. Aşama ilk adımda olduğu gibi belirleyeceğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilmektedir.

Arnavutköy hadımkoy Mahallesinde Halı Yıkama Fiyatları Nedir?

Arnavutköy hadımköy halı yıkama olarak Hizmet serimiz son derece muazzamdır ve tüm çalışmalarımız sizin ve ailenizin iyiliği içindir.

hadımkoy Mahallesi halı yıkamacısı
hadımkoy Mahallesi halı yıkamacısı

Hadınköylüyseniz veya arnavutköy çevresinde oturuyorsanız ve mükemmel bir halı yıkama hizmeti arıyorsanız aramanız bitmiştir. İhtiyaçlarınız için tek yer Deniz halı yıkama fabrikası. Örneğin metresi kaç para? metrekare fiyatı nasıl hesaplanır? gibi sorularınız ve hadimkoy halı yıkama fiyatları için fiyat listesi sayfamıza göz atabilirsiniz.

Üstelik Fiyatlarımıza servis maliyeti dâhildir. Elbette ki Halı yıkama fiyatları ürünün cinsi ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterecektir. Ürününüzün ayrıntılarını bizimle sayfamız üzerinden ki telefon veya whatsapp iletişim kanallarımızdan bildirerek detaylıca öğrenebilirsiniz.

Halı yıkama için Telefon Numaraları (Arnavutköy Hadımköy Mahallesi)

Hadımköy halı yıkamacısının telefon numaraları: 0533 743 74 11  ve 0212 684 16 12

Arnavutköy hadımköy Mahallesi Halı Yıkama telefonu
Arnavutköy hadımköy Mahallesi Halı Yıkama telefonu

Arnavutköy hadımköy Mahallesi halı yıkama firması adıyla bir çok firma halı yıkama işlemi yapmaktadır. Deniz halı yıkama fabrikası olarak bizde siz değerli müşterilerimize halı yıkama alanında hizmet vermekteyiz. Diğer tüm firmalardan en büyük farkımız ise, fabrikamızda halılarınız tam otomatik makinelerde yıkanmaktadır. Üstelik halı yıkama – temizleme konularında tecrübeli personelimiz tarafından halı yıkama hizmeti alacağınız firmamızca garanti edilmektedir.

Arnavutköy Hadımköy Mahallesi hakkında kısa bilgiler

23 bin 531 nüfuslu Hadımköy Mahallesi, 10 milyon 041 bin 400 m2 alanıyla ilçemizin 2. büyük mahallesi konumundadır. 

hadımköy Mahallesinde halı yıkama fiyatları
hadımköy Mahallesinde halı yıkama fiyatları

Önemli sosyal yaşam alanlarından biri olarak belediyemiz tarafından mahallemizde inşa edilen Arnavutköy Gençlik Eğitim Merkezi ( ARGEM ) vatandaşlarımıza hizmet vermektedir.

Çocuk ve gençlerimiz, mahallemizde yer alan Cahit Zarifoğlu İlkokulu, Osmangazi Ortaokulu, Akşemsettin İmam Hatip Okulu. Hadımköy Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinin yanı sıra Özel Hadımköy Düş Bahçesi Anaokulu.

Ek olarak Hacı Şamil Şayir Mesleki Eğitim Merkezi’nden eğitim hizmeti alabilmektedir.

Vatandaşlarımız, sağlık hizmetlerini mahallemizde yer alan Vefa Aile Sağlığı Merkezi, Hadımköy Aile Sağlığı Merkezi, Arnavutköy Devlet Hastanesi Semt Polikliniği. Özel Lilyum Tıp Merkezi, Göral Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin yanı sıra mahallemizde bulunan Vefa Eczanesi, Fatih Eczanesi ve Şirin Eczanesinden alabilmektedir.

Yine belediyemiz tarafından mahallemize kazandırılan Şerife Bacı Parkı, Süleymaniye Parkı, Şakayık Parkı, Köroğlu Parkı, Barbaros Parkı, Adnan Kahveci Parkı, Seyit Onbaşı Parkı, Cahit Sıtkı Tarancı Parkı, Kazım Öztürk Parkı, Şh.J. Ast. Ali yılmaz Parkı, Çerez Sokak Parkı. Bayındır Caddesi ve Hadimbaba Parkı gibi tam donanımlı modern parklar.

Oyun grupları, fitness üniteleri, dinlenme alanları ve diğer açık spor sahalarıyla mahallemizdeki vatandaşlarımıza sağlıklı ve sosyal yaşam imkânı sunmaktadır.

Hadımköy TOKİ Hz. Osman Camii, TOKİ Mevlana Camii, Hadımköy Engin Büyük Güngör Camii, Hadımköy Merkez Camii.

Ve Hadımköy Darende Camii, Vefa Konutları Camii, Hadımköy KİPTAŞ Osmangazi Camii ve Hadımbaba Camii mahallemizin başlıca ibadethaneleridir.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.