arnavutköy islambey halı yıkama

islambey Mahallesi Halı Yıkama

Arnavutköy islambey halı yıkama
Arnavutköy islambey halı yıkama

islambey Halı Yıkama

İstanbul Arnavutköy halı yıkamacılık yapan bir sürü şirket bulunmaktadır. Arnavutköy islambey Mahallesi halı yıkama sektöründedeki firmalar arasında Arnavutköy Deniz halı yıkama fabrikası da bulunmaktatır. Deniz halı yıkaması Arnavutköy islambeyde sizlere garantili halı yıkama servisi sunan bir firmadır. Tozlu yada lekelenmiş halılarla geçirdiğimiz 10 yıl bulunmaktadır. Dahası bu sürede halı yıkamada kazanmış olduğumuz deneyim sayesinde sektörde iyi bir yer edindik.

Arnavutköy islambey Mahallesi Halı Yıkama Fiyatı

islambey Halı Yıkama fiyatları ürünün cinsine göre değişmektedir. İslambeyde bulunan firmamızda halı yıkama fiyatları değişiklik göstermemektedir. Aynı zamanda hizmet verdiğimiz bu bölgede ki en uygun ücrete sahiptir. Üstelik Fiyatlarımıza dahil ücretsiz servis imkanı da bulunmkatadır.

islambey Mahallesi halı yıkamacısı
islambey Mahallesi halı yıkamacısı

Elbette ki Halı yıkama fiyatları halınınızın cinsi ve metrekaresine göre farklılık gösterecektir.

Halınızın bizimle sitemizdeki bulunan telefon veya whatsapp iletişim kanallarımızdan bildirerek öğrenebilirsiniz. Arnavutköy islambey Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları için fiyat listesi sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

Arnavutköy islambeyde Halı yıkama süreci

4 aşamada halılarınız teslim alıyor, yıkıyor ve geri teslim ediyoruz. Arnavutköy islambey Mahallesinde Halı Nasıl yıkatılır? sorusunun cevabı çok basit.

1.Adım olarak belirlediğiniz gün ve saatte iletişim bilgileriniz alarak randevu talebinizi oluşturuyoruz.

2.Adım size söz verdiğimiz zamanda adresinize deneyimli servis çalışanlarımız gelerek ürünlerinizi sizden teslim alınıyor.

3.Aşama Tüm kalite kontrol aşamasından geçen ürünler müşteriye geri gönderim aşamasına getirilmektedir.

4. Aşama ilk adımda olduğu gibi belirleyeceğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilmektedir.

İslambey Halı yıkama Telefon Numarası (Arnavutköy)

Deniz Arnavutköy islambey halı yıkama telefon numarası: 0533 743 74 11  ve 0212 684 16 12‘dir.

Arnavutköy islambey halı yıkamacı Telefon Numarası
Arnavutköy islambey halı yıkamacı Telefon Numarası
Deniz halı islambey Halı Yıkama Yorumları

Google Haritalar’da bulunan islambey halı yıkamanın hizmet verdiği müşterilerinin yorumlarını okuyun. Ve eğer sizde hizmet aldıysanız firmamıza aldığınız hizmet için bir yorum bırakabilirsiniz. https://goo.gl/maps/QKPWPDrYGpTYF3bDA

Arnavutköy İslambey Mahallesi hakkında kısa bilgiler

21 bin 425 nüfuslu İslambey Mahallesi, 1 milyon 581 bin 160 m² alana sahiptir.

islambey Mahallesinde halı yıkama firmaları
islambey Mahallesinde halı yıkama firmaları

Belediyemiz tarafından mahallemize kazandırılan Ali Aktürk Parkı, Hanzade Parkı, Manolya Parkı, Mehmet Özbahçeci Parkı, Şüheda Parkı, Turgut Özal Parkı, Suatlar Parkı, Şehit Polis Muzaffer Güzelgün Parkı ve Yıldırım Beyazıt Parkı mahallemizdeki vatandaşlarımıza sağlıklı ve sosyal yaşam imkânı sunmaktadır.

Vatandaşlarımız, sağlık hizmetlerini mahallemizde yer alan Arnavutköy 7 Nolu Aile Sağlığı Merkezi, Kaşkarlı Mahmut Aile Sağlığı Merkezi’nden ve mahallemizde bulunan Kaya Eczanesi, İnan Eczanesi, Sağlık Eczanesi ve Derya Eczanesinden alabilmektedir.

Arnavutköy PTT Merkez Müdürlüğü ve PTT Arnavutköy Posta Dağıtım Merkez Müdürlüğü mahallemiz sınırları içerisindedir.

Çocuklarımız, mahallemizde yer alan Şeyh Şamil İlkokulu, Şeyh Şamil Ortaokulu Suatlar İlkokulu ve Suatlar Anaokulunun yanı sıra Sevimli Yıldızlar Anaokulu, Özel Gülistan Anaokulu, Danone Gülen Gelecek Anaokulu, Özel Arnavutköy Koleji Fen Lisesi, Özel Arnavutköy Koleji Anadolu Lisesi, Özel Bolluca Uğur Anadolu Lisesi ve Özel Bolluca Uğur İlkokulu’ndan eğitim hizmeti alabilmektedirler.

Esentepe Camii, İmamı Azam Camii, İslambey Camii, İslambey Mahallesi Havva Hatun Camii, İslambey Mahallesi Yeni Camii ve Osmanlı Camii mahallemizin başlıca ibadethaneleridir.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.