Arnavutköy karlıbayır halı yıkama telefon numarası

Karlıbayır Halı Yıkama

arnavutköyde halı yıkama
arnavutköyde halı yıkama

Arnavutköy Karlıbayır Mahallesi Halı Yıkama

Arnavutköy Deniz halı yıkama fabrikası olarak Karlıbayır mahallesinde sizlere Karlıbayır Halı Yıkama temizleme hizmeti sunuyoruz.

Halılarınız Arnavutköy’de bulunan Modern Fabrikamızda hem ön hem arka tarafı itina ile yıkanmaktadır. Daha sonra siz değerli müşterilerimize halılarınızı ilk gün ki gibi teslim ediyoruz. Halı yıkama da Arnavutköyde öncü olan Firmamızı denemeden halı yıkattık demeyin. Arnavutköy Deniz Halı Yıkama Profesyonel ekibimiz ile itina ile halılarınızı yıkıyoruz. Piyasa da bulunan ucuz deterjanlar ile değil yüzde yüz güvenilir deterjanlar ile halınızı yıkıyoruz. Üstelik Deniz Halı Yıkamada ücretsiz servis olanağı ile halınızı kapınızdan alıp kapınıza teslim ediyoruz.

Arnavutköy Halı yıkama halılarınızı temizlemek, onlara taze ve sağlılık bir his vermek için sabırsızlanıyor. Bu nedenle evinizin ihtyaçlarını göz önünde bulunduran bir Arnavutköy halı yıkama şirketiyiz. Evinizde sizde halı yıkama hizmeti planlıyorsanız bize hemen sitemizdeki iletişim kanallarından hızlıca ulaşabilirsiniz.

Halı yıkama Telefon Numarası (Arnavutköy Karlıbayır)

Deniz Arnavutköy Karlıbayır halı yıkamasının telefon numarası: 0533 743 74 11  ve 0212 684 16 12‘dir.

Arnavutköy karlıbayır halı yıkama telefon numarası
Arnavutköy karlıbayır halı yıkama telefon numarası

Firmamız tarafından müşterilerine sunulan halı yıkama hizmeti, bu işin oluşturulmuş özel sistemler ile gerçekleştirilmektedir. Her halının tüy ve iplik yapısına uygun sistem kullanılır ve halılar hijyenik hale getirilir.
Halılar öncelikle vakum sistemi ile tozlarından arındırıldıklarından, şampuanlama ve yıkama işlemi, hedefine tam anlamıyla gökçeler tırılır. Halılarınız yapılarına uygun şekilde, onları yıpratmayacak sıkma sistemlerinde sıkıldıktan sonra oldukça geniş bir alanda kurutmaya alınır. Sıkma işlemi sayesinde halılarınızda dalga dalga su lekeleri kalması engellenmektedir. Bunun yanında iyi bir durulama işlemi yapıldığından halı şampuanlarının halılarınız üzerinde kalıntı bırakması söz konusu olmaz.

Arnavutköy Karlıbayır halı yıkama fiyat listesi

Arnavutköy Karlıbayırda halı yıkama fiyatları ürünün cinsine göre değişmektedir. İstanbul Arnavutköy ilçesi Karlıbayır mahallesinde bulunan firmamızda halı yıkama fiyatları farklılık bulunmamaktadır. Aynı zamanda hizmet verdiğimiz bu bölgede ki en uygun ücrete sahiptir. Üstelik Fiyatlarımıza dahil ücretsiz servis imkanı da yer almaktadır.

Karlıbayır Halı Yıkama
Karlıbayır Halı Yıkama

Uygun, Kaliteli ve Profesyonel hizmet için bizi tercih edebilirsiniz. Fiyatlarımıza KDV dahil edilmiştir. Ödemelerinizi teslimat ekibimizin size ulaştırdığında Nakit ve hesaba havale/EFT seçenekleriyle yapabilirsiniz. Üstelik Güncel Fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgiye Whatsapp bilgi hattımızdan veya Telefon hattımız bize ulaşabilirsiniz.

Bu hizmeti sunan arnavutköy halı yıkama ve Temizlik Şirketi, sizleri hiçbir şekilde yormuyoruz. Evlerinize geliyor ve halılarınızı alıyor. Ardından da tamamıyla profesyonel bir temizlik uygulayarak, bakterileri yok ediyor ve halınızı, ferahlığa kavuşturuyor.

Halınızın bizimle sitemizdeki bulunan telefon veya whatsapp iletişim kanallarımızdan bildirerek öğrenebilirsiniz. Arnavutköy halı yıkama fiyatları için fiyat listesi sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

Karlıbayır Mahallesi hakkında bilgi (Arnavutköy)

9 bin 103 nüfuslu Karlıbayır Mahallesi, 1 milyon 281 bin 230 m² alana sahiptir.

Yine belediyemiz tarafından mahallemize kazandırılan Gülistan Parkı, Haraççı Pazar Parkı, Karlıbayır Parkı, Ertuğrul Gazi Parkı ve Hasan Tahsin Parkı ile mahallemizdeki vatandaşlarımıza sağlıklı ve sosyal yaşam imkânı sunmaktadır.

Çocuk ve gençlerimiz, mahallemizde yer alan Özel Altın Damlası Anaokulu, Köroğlu Ortaokulu ve Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kız İmam Hatip Lisesi’nden eğitim hizmeti alabilmektedir.

Arnavutköy İlçe Müftülüğü mahallemiz sınırları içerisindedir.

Karlıbayır Cemevi, Karlıbayır Merkez Camii, Karlıbayır Hz. Osman Camii ve Karlıbayır Çınar Camii mahallemizin başlıca ibadethaneleridir. 

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.