Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Halı Yıkama telefonu

Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Halı Yıkama

Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy halı yıkama
Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy halı yıkama

Mehmet Akif Ersoy Halı Yıkama

Halı yıkama kadınlar için çok zorlu bir iştir. Ancak artık ev hanımlarının bunu yapmasına gerek yok. Çünkü Arnavutköy halı yıkama süreci hem hızlı hem de sorunsuz bir biçimde tamamlanıyor. Her türlü halı, ona uygun deterjan ve yöntem sayesinde temizlenmekte. Üstelik bu süreç her daim otomatik makineler eşliğinde yürütülüyor.

Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy Halı Yıkama halı temizleme firması olarak hizmet veren firmamız. Arnavutköy mehmet akif halı yıkama, Mehmet Akif mahallesi halı yıkama fabrikası, En yakın halı yıkamacı gibi tüm arayışlarınız için size bir telefon kadar yakındır.

Mehmet Akif Ersoy Arnavutköy Halı Yıkama Telefon Numarası

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi (Arnavutköy) halı yıkama telefon numaraları: 0533 743 74 11  ve 0212 684 16 12

Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Halı Yıkama telefonu
Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Halı Yıkama telefonu

Halılarınızı teslim aldığımızda karışıklık olmaması için her halının arkasına numara ile etiketleme işleme yapılmaktadır. Daha sonra tesislerimize gelen halılarınız sınıflarına ayrılarak kullanılacak şampuan ve ilaçlara ve yıkama tekniklerine göre ayrılır. Sınıflandırılan halılar cinslerine göre ayrı ayrı dezenfekte edilerek mayt, akar ve mikroplardan arındırılır. Akabinde halılar tam otamatik makinaya verilir. Makinalarımız 45 cm çapında 8 adet fırçalardan oluşmaktadır. Dahası bu fırçalara ayrı ayrı kumanda eden ve fırçalardan çıkan halıyı daha köpükleri kurumadan durulayan bir sistem olarak çalışmaktadır. Fırçalar birbirinin zıddına dönen bir mekanizmaya sahiptirler. Burada amaç fırçalardan biri halı ipliklerini (hav) sağa yatırarak yıkarken diğer fırça sola yatırarak yıkamakta. ve Bu sayede derinlemesine bir temizlik sağlamaktadır.

Arnavutköy’de (Mehmet Akif Ersoy) Halı Yıkama Fiyatları Nedir?

Arnavutköy en yakın halı yıkamacı
Arnavutköy en yakın halı yıkamacı

Firma olarak Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy’da halı yıkama fiyatları çerçevesinde çok yüksek ücretleri kesinlikle talep etmiyoruz. Bunun nedeni ise hizmet politikamızın her daim müşteri memnuniyeti odaklı olmasıdır. Böylelikle Arnavutköy halı yıkama fiyatları bölümüne bakabilirsiniz. Verilen hizmetimize güvenmekteyiz. Bunun beğenilmemesi durumunda geri ödeme de yapmaktayız.

Her halı cinsi, dokuma tekniği, kullanıldığı boya itibariyle (kök boyası, kimyasal boyalar vb.). Ve iplik yapısı göz önünde bulundurularak türlerine uygun halı yıkama şampuanları kullanılarak işleme alınmaktadır. Yıkanan halıların kurutma işlemi kapalı ortamda yapılmaktadır. Kurutma işlemi tamamlanan halılar kirlenmeye ve tozlanmalarına karşı mutlaka kapalı alanda ambalajlanmaktadır. Daha sonra teslimata hazır duruma getirilmektedir. Tercihiniz her zaman en doğru halı yıkama tekniklerini kullanan, halı yıkama işlemini mutlaka tecrübeli. Ve tesisi olan halı yıkama fabrikalarını tercih etmeniz son derece yararınıza olacaktır. Halı yıkama uzmanlık gerektiren hassas ve son derece dikkat gerektiren bir iştir. Firmamıza danışmadan halılarınızı yıkatmayınız.

Üstelik Fiyatlarımıza servis maliyeti dâhildir. Elbette ki Halı yıkama fiyatları ürünün cinsi ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterecektir. Ürününüzün ayrıntılarını bizimle sayfamız üzerinden ki telefon veya whatsapp iletişim kanallarımızdan bildirerek detaylıca öğrenebilirsiniz.

Arnavutköy Halı Yıkama Yorumları

Google Haritalar’da bulunan Arnavutköy Deniz halı yıkama Fabrikasının hizmet verdiği müşterilerinin yorumlarını okuyun. Ve eğer sizde işletmemizden hizmet için bir yorum bırakın! https://goo.gl/maps/QKPWPDrYGpTYF3bDA

Bize arnavutkoyhaliyikamasi.com üzerinden çok kısa süre içerisinde erişim sağlama şansınız var. Arnavutköy en yakın halı yıkama firması olarak sadece bu semtte değil. Arnavutköy bölgesinin her yerinde hizmet vermekteyiz. Birçok şubemiz var. Kaliteli olan halı yıkama işlemlerimiz kesinlikle tatmin edicidir. Hemen bizi arayın ve sadece adresinizi verin. Gerisini bize bırakın.

Arnavutköy Mehmet Akif Ersoy Mahallesi hakkında kısa bilgi

6 bin 187 nüfuslu Taşoluk Mahallesi, 2 milyon 114 bin 866 m² alana sahiptir. 

mehmet akif ersoy Mahallesinde halı yıkama fiyatları
mehmet akif ersoy Mahallesinde halı yıkama fiyatları

Arnavutköy Sosyal Yardımlaşma Merkezi, (ASYAM) Arnavutköy Yaşlı ve Engelli Merkezi, (AYEM) Ulaşım Hizmetleri Ek Hizmet Binası.Afet Koordinasyon merkezi ve Arnavutköy İlçe Emniyet Müdürlüğü de mahallemiz sınırları içerisinde yer almaktadır.

Vatandaşlarımız sağlık hizmetlerini mahallemizde yer alan Cavit Beşkardeş Aile Sağlığı Merkezi’nden Taşoluk Eczanesi. Taşoluk Filiz Eczanesi ve Toki Eczanesi’nden alabilmektedirler.

Belediyemiz tarafından mahallemize kazandırılan Çelebi Caddesi Parkı, Cumhuriyet Parkı ve Hasan Karakaya Parkı mahallemizdeki vatandaşlarımıza sağlıklı ve sosyal yaşam imkânı sunmaktadır.

Çocuklarımız, mahallemizde yer alan Toki Taşoluk Anaokulu, Toki Taşoluk İlkokulu, Toki Taşoluk Ortaokulu. Taşoluk Anadolu Lisesi’nin yanı sıra Özel Aksa İlkokul-Orta Okulları’nda eğitim hizmeti alabilmektedir. 

Taşoluk Toki Sultan Camii, Taşoluk Yıldırım Beyazıt Camii ve Taşoluk Taşoluk Bağlar Camii mahallemizin başlıca ibadethaneleridir.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.