Arnavutköy Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Halı Yıkama telefonu

Arnavutköy Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Halı Yıkama

Arnavutköy Mustafa Kemal halı yıkama
Arnavutköy Mustafa Kemal halı yıkama

Mustafa Kemal Paşa Halı Yıkama

Arnavutköy Mustafa Kemal Paşa Halı Yıkama halı temizleme firması olarak hizmet veren firmamız Arnavutköy M.Kemal halı yıkama, Mustafa Kemal halı yıkama fabrikası gibi tüm arayışlarınız için size bir telefon kadar yakındır.

Arnavutköy halı yıkama firmaları arasında işini en düzgün yapan ve her gün biraz daha büyüyen firmamız hizmet bölgelerini her geçen gün daha da genişletmektedir.
Deniz arnavutkoy halı temizleme şirketi olarak siz değerli mahalle sakinlerine en iyi şekilde hizmet vermenin mutluluğunu ve haklı gururunu yaşamaktayız. Üstelik evinizden teslim aldığımız halılarınızı son teknoloji harikası makinelerde, halının dokusuna zarar vermeden yıkıyoruz.

Arnavutköy M.Kemal Paşa Halı Temizleme Telefonu

Mustafa Kemal Paşa (Arnavuyköy) halı yıkamacısının telefon numaraları: 0533 743 74 11  ve 0212 684 16 12

Arnavutköy Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Halı Yıkama telefonu
Arnavutköy Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Halı Yıkama telefonu

Bize arnavutkoyhaliyikamasi.com üzerinden çok kısa süre içerisinde erişim sağlama şansınız var. Arnavutköy halı yıkama firması olarak sadece bu semtte değil, İstanbul Arnavutköy’ün her yerinde hizmet vermekteyiz. Birçok şubemiz ve araçlarımız mevcutdur . Kaliteli olan halı yıkama işlemlerimiz kesinlikle tatmin edicidir. Hemen bizi arayın ve sadece adresinizi verin. Gerisini bize bırakın.

Mustafa Kemal (Arnavutköy) Halı Yıkama Fiyatları Nasıl?

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi halı yıkamacısı
Mustafa Kemal Paşa Mahallesi halı yıkamacısı

Firma olarak Arnavutköy Mustafa Kemal Paşa halı yıkama fiyatları çerçevesinde çok yüksek ücretleri kesinlikle talep etmiyoruz. Bunun nedeni ise hizmet politikamızın her daim müşteri memnuniyeti odaklı olmasıdır. Böylelikle Arnavutköy halı yıkama fiyatları çok uygundur. Verilen hizmetimize güvenmekteyiz. Bunun beğenilmemesi durumunda geri ödeme de yapmaktayız.

Mustafa Kemal’de veya arnavutköy çevresinde oturuyorsanız ve mükemmel bir halı yıkama hizmeti arıyorsanız; aramanız bitmiştir. İhtiyaçlarınız için tek yer Deniz halı yıkama fabrikası. Örneğin metresi kaç para? metrekare fiyatı nasıl hesaplanır? gibi sorularınız ve Mustafa Kemal Paşa Arnavutköy halı yıkama fiyatları için fiyat listesi sayfamıza göz atabilirsiniz.

Üstelik Fiyatlarımıza servis maliyeti dâhildir. Elbette ki Halı yıkama fiyatları ürünün cinsi ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterecektir. Ürününüzün ayrıntılarını bizimle sayfamız üzerinden ki telefon veya whatsapp iletişim kanallarımızdan bildirerek detaylıca öğrenebilirsiniz.

Mustafa Kemal Paşa Arnavutköy Halı Yıkama Yorumları

Google Haritalar’da bulunan Arnavutköy Deniz halı yıkama Fabrikasının hizmet verdiği müşterilerinin yorumlarını okuyun. Ve eğer sizde işletmemizden hizmet için bir yorum bırakın! https://goo.gl/maps/QKPWPDrYGpTYF3bDA

Arnavutköy Mustafa Kemal Paşa Mahallesi hakkında Bilgiler

13 bin 886 nüfuslu Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, 1 milyon 309 bin 025 m² alana sahiptir.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesinde halı yıkama fiyatları
Mustafa Kemal Paşa Mahallesinde halı yıkama fiyatları

Önemli sosyal yaşam alanlarından biri olarak belediyemiz tarafından. Mahallemizde inşa edilen Arnavutköy Gençlik Eğitim Merkezi ( ARGEM ). Ve Arnavuköy Kapalı Spor Salonu, Arnavutköy Fitness ve Arnavutköy Yüzme Havuzu vatandaşlarımıza hizmet vermektedir.
Arnavutköy Jandarma Konutanlığı ve Arnavutköy Taksi Durağı da mahallemiz sınırları içerisindedir.

Arnavutköy Halk Eğitim Merkezi mahallemiz sınırları içerisindedir.

Vatandaşlarımız, sağlık hizmetlerini mahallemizde yer alan Arnavutköy 5 Nolu Aile Sağlığı Merkezinden İnci Eczanesinden alabilmektedir.

Yine belediyemiz tarafından mahallemize kazandırılan Mustafa Kemal Paşa Parkı. Melisa Parkı, Açelya Parkı, Şehit Polis Bünyamin Bütün Parkı, Şehit Er Şaban Aydoğan Parkı. Vadi Park ile oyun grupları, fitness üniteleri, dinlenme alanları. Ve diğer açık spor sahalarıyla mahallemizdeki vatandaşlarımıza sağlıklı ve sosyal yaşam imkânı sunmaktadır.

Çocuk ve gençlerimiz, mahallemizde yer alan Cemal Reşit Rey İlkokulu, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu. Piri Reis İlkokulu, Anafartalar Ortaokulu, Şehit Onbaşı Murat Şengöz İmam Hatip Ortaokulu-Lisesi. Şehit Selçuk Gürdal Anadolu Lisesi, Arnavutköy Şehit Çavuş Selçuk Gürdal Yatılı Bölge Ortaokulu’nun yanı sıra Özel Neşeli İzler Anaokulu. Özel Arnavutköy Rehberlik ve Araştırma Merkezi, Özel Arnavutköy Mavigün Anaokulu-İlkokulu-Ortaokulu ve Özel İlkseç Yeniden Diriliş İlkokulu-Ortaokulu-Anadolu Lisesi’nden eğitim hizmeti alabilmektedir.

Kardeşler Camii ve Sıddık Camii mahallemizin başlıca ibadethaneleridir.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.