Arnavutköy nenehatun halı yıkama telefon numarası

Nenehatun Halı Yıkama

Arnavutköy nenehatun halı yıkaması
Arnavutköy nenehatun halı yıkaması

Arnavutköy Nenehatun halı yıkama

Deniz halı yıkama fabirkası olarak Arnavutköy Nenehatun mahallesinde sizlere Nenehatun halı yıkama temizleme hizmeti sunuyoruz.

Halılarınız Arnavutköyde bulunan Modern Fabrikamızda hem ön hem arka tarafı itina ile yıkanmaktadır. Daha sonra siz değerli müşterilerimize halılarınızı ilk gün ki gibi teslim ediyoruz. Halı yıkama da Arnavutköyde öncü olan Firmamızı denemeden halı yıkattık demeyin. Arnavutköy Deniz Halı Yıkama Profesyonel ekibimiz ile itina ile halılarınızı yıkıyoruz. Piyasa da bulunan ucuz deterjanlar ile değil yüzde yüz güvenilir deterjanlar ile halınızı yıkıyoruz. Üstelik Deniz Halı Yıkamada ücretsiz servis olanağı ile halınızı kapınızdan alıp kapınıza teslim ediyoruz.

Arnavutköy Deniz Halı yıkama halılarınızı temizlemek, onlara taze ve sağlılık bir his vermek için sabırsızlanıyor. Bu nedenle evinizin ihtyaçlarını göz önünde bulunduran bir Arnavutköy halı yıkama şirketiyiz. Evinizde sizde halı yıkama hizmeti planlıyorsanız bize hemen sitemizdeki iletişim kanallarından hızlıca ulaşabilirsiniz.

Arnavutköy Nenehatun Mahallesi halı yıkama fiyat listesi

Nenehatunda halı yıkama fiyatları ürünün cinsine göre değişmektedir. Nenehatun mahallesinde bulunan firmamızda halı yıkama fiyatları farklılık bulunmamaktadır. Aynı zamanda hizmet verdiğimiz bu bölgede ki en uygun ücrete sahiptir. Üstelik Fiyatlarımıza dahil ücretsiz servis imkanı da yer almaktadır.

arnavutköy halı yıkama
arnavutköy halı yıkama

Uygun, Kaliteli ve Profesyonel hizmet için bizi tercih edebilirsiniz. Fiyatlarımıza KDV dahil edilmiştir. Ödemelerinizi teslimat ekibimizin size ulaştırdığında Nakit ve hesaba havale/EFT seçenekleriyle yapabilirsiniz. Güncel Fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgiye Whatsapp bilgi hattımızdan veya Telefon hattımız bize ulaşabilirsiniz.

Bu hizmeti sunan arnavutköyde halı yıkama ve Temizlik Şirketi, sizleri hiçbir şekilde yormuyoruz. Evlerinize geliyor ve halılarınızı alıyor. Ardından da tamamıyla profesyonel bir temizlik uygulayarak, bakterileri yok ediyor ve halınızı, ferahlığa kavuşturuyor.

Halınızın bizimle sitemizdeki bulunan telefon veya whatsapp iletişim kanallarımızdan bildirerek öğrenebilirsiniz. Arnavutköy halı yıkama fiyatları için fiyat listesi sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

Halı yıkama telefonu Nenehatun

Deniz Arnavutköy nenehatun halı yıkamasının telefon numarası: 0533 743 74 11  ve 0212 684 16 12‘dir.

Arnavutköy nenehatun halı yıkama telefon numarası
Arnavutköy nenehatun halı yıkama telefon numarası
Arnavutköy Nenehatundaki halı yıkama firmaları

Firmamız tarafından müşterilerine sunulan halı yıkama hizmeti, bu işin oluşturulmuş özel sistemler ile gerçekleştirilmektedir. Her halının tüy ve iplik yapısına uygun sistem kullanılır ve halılar hijyenik hale getirilir. 
Halılar öncelikle vakum sistemi ile tozlarından arındırıldıklarından, şampuanlama ve yıkama işlemi, hedefine tam anlamıyla gökçeler tırılır. Halılarınız yapılarına uygun şekilde, onları yıpratmayacak sıkma sistemlerinde sıkıldıktan sonra oldukça geniş bir alanda kurutmaya alınır. Sıkma işlemi sayesinde halılarınızda dalga dalga su lekeleri kalması engellenmektedir. Bunun yanında iyi bir durulama işlemi yapıldığından halı şampuanlarının halılarınız üzerinde kalıntı bırakması söz konusu olmaz.,

Arnavutköy ve civar bölgelerinde birçok halı yıkaması servisi veren şirket bulunmaktadır. Elbette ki bu firmalar arasında sektördeki uzun yıllar tecrübemize ve müşterilerimizden gelen geri bildirimlere dayanarak halı yıkama için bizi tercih edebilirsiniz.

Nenehatun Mahallesi hakkında bilgi (Arnavutköy)

8 bin 813 nüfuslu Nenehatun Mahallesi, 1 milyon 233 bin 643,0 m² alana sahiptir. 

Nenehatun Mahallesinde halı yıkama firmaları
Nenehatun Mahallesinde halı yıkama firmaları

Belediyemiz tarafından mahallemize kazandırılan Adnan Menderes Parkı, Hicret 

Muhtarlık Parkı, Mimar Sinan Parkı, Nenehatun Parkı, Şehit Er Adil Yıldız Parkı Şehit Polis Hüseyin Apaydın Parkı, Yayla Parkı, Evliya Çelebi Parkı ve Kâtip Çelebi Parkı mahallemizdeki vatandaşlarımıza sağlıklı ve sosyal yaşam imkânı sunmaktadır.

Çocuklarımız, mahallemizde yer alan Mehmet Akif Ersoy Çok Programlı Lisesi, Örfi Çetinkaya Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ve Ahmet Yesevi İlkokulu’ndan eğitim hizmeti alabilmektedir.

Çardaktepe Merkez Camii, Çardaktepe Hz. Ömer Camii ve Selahattin Eyyubi Camii mahallemizin başlıca ibadethaneleridir. 

Yavuz Selim Mahalle Muhtarlığı da mahallemiz sınırları içerisinde yer almaktadır.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.