Arnavutköy taşoluk halı yıkaması telefon numarası

Taşoluk Halı Yıkama

Arnavutköy taşoluk halı yıkama
Arnavutköy taşoluk halı yıkaması

Arnavutköy Taşoluk halı yıkama

Halılarınızda ki kir bulunduğu yeri sever. Gözle görülmeyen ve hatta temizşin sandığınız halılardaki tozlar halının iç liflerine kadar inmiştir. Üstelik orda kendilerine ait bir alan oluşturmuşlardır. Halı ayakkabılarınızdan, çay ve benzeri sıvı dökülmelerinden veya evcil haynanlardan çok fazla etkilenmektedir. Arnavutköy taşoluk halı yıkama firması olarak sizlere halı temizleme hizmeti sunuyoruz.

Arnavutköy Taşoluk Mahallesi Halı Yıkama Fiyatı

taşoluk Mahallesi halı yıkamacısı
taşoluk Mahallesi halı yıkamacısı

Taşoluk halı yıkama fiyatları ürünün cinsine göre değişmektedir. taşolukda bulunan firmamızda halı yıkama fiyatları değişiklik göstermemektedir. Aynı zamanda hizmet verdiğimiz bu bölgede ki en uygun ücrete sahiptir. Üstelik Fiyatlarımıza dahil ücretsiz servis imkanı da bulunmaktadır.

Bu hizmet sunan Arnavutköy halı yıkama ve Temizlik Şirketi, sizleri hiçbir şekilde yormayarak evlerinize geliyor ve halılarınızı alıyor. Ardından da tamamıyla profesyonel bir temizlik uygulayarak, bakterileri yok ediyor ve halınızı, ferahlığa kavuşturuyor.

Halınızın bizimle sitemizdeki bulunan telefon veya whatsapp iletişim kanallarımızdan bildirerek öğrenebilirsiniz. Arnavutköy Taşoluk halı yıkama fiyatları için fiyat listesi sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

Taşoluk halı yıkama telefon Numarası (Arnavutköy)

Deniz Arnavutköy taşoluk halı yıkamasının telefon numarası: 0533 743 74 11  ve 0212 684 16 12‘dir.

Arnavutköy taşoluk halı yıkaması telefon numarası
Arnavutköy taşoluk halı yıkaması telefon numarası
Taşoluk Halı Paketleme ve Ücretsiz Servis Hizmeti Nedir?
Arnavutköyde halı yıkama
Arnavutköyde halı yıkama

Sonuç olarak, her başlanğıcın bir sonu olduğu gibi taşolukda halı yıkama işlemininde bir sonu vardır. En önemlisi bu aşmada yapılan kalite kontroldür. Halılarınız kuruduktan sonra üzerinde oluşan tüy parçacıklarından temizlendirlir. Ek olarak uzman kalite kontrol ekibimiz tarafında son kontrol sağlanır. Eğer ki, halınız üzerinden çıkmayan yada içimize sinmeyen bir durum varsa 2.kez özel yıkama aşamasına alınır.

Daha sonra, halılarınız özel olarak paketlenmektedir. Paketlen halılar size ulaşana kadar temiz kalması sağlanır. Benzer şekilde teslimat ekibimiz tarafından size güvenli ve ücretsiz şekilde ulaştırlır.

Arnavutköy Taşoluk Mahallesi hakkında bilgilendirme
tasoluk Mahallesinde halı yıkama firmaları
tasoluk Mahallesinde halı yıkama firmaları

6 Bin 503 nüfuslu Taşoluk Mahallesi, 1 milyon 570 bin 460 m² alana sahiptir. 

Arnavutköy Belediyesi Yönetim Merkezi’nin yanı sıra mahallemizin önemli sosyal yaşam alanlarından biri olarak, belediyemiz tarafından mahallemizde inşa edilen Nuri Pakdil Kültür ve Sanat Merkezi, Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi, Nikah ve Davet Salonu, Nikâh Salonu, Konferans Salonuyla vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

Arnavutköy İlçe Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Nüfus Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlüğü, İlçe Mal Müdürlüğü, İlçe Yazı İşleri Müdürlüğü, İlçe Kadastro Müdürlüğü ve İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü de mahallemiz sınırları içerisindedir.

Belediyemiz tarafından mahallemize kazandırılan Hamidiye Parkı, Yeldeğirmeni Parkı, Cevher Dudayev Parkı, Adalet Parkı, Sıtkı Şefika Üzüm Parkı, Selçuklu Parkı, Mustafa Yeşil Parkı, Taşoluk Meydan Parkı, Saray Parkı ve Ramazan Güngör Parkı mahallemizdeki vatandaşlarımıza sağlıklı ve sosyal yaşam imkânı sunmaktadır.

Çocuklarımız, mahallemizde yer alan Şehit Demet Sezen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden eğitim hizmeti alabilmektedir. 

Taşoluk Merkez Camii, Taşoluk Mahallesi Camii ve Taşoluk Yeşil Camii mahallemizin başlıca ibadethaneleridir.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.