Arnavutköy Yavuz Selim Mahallesi Halı Yıkama telefonu

Arnavutköy Yavuz Selim Mahallesi Halı Yıkama

Arnavutköy Yavuz Selim halı yıkama
Arnavutköy Yavuz Selim halı yıkama

Yavuz Selim Halı Yıkama

Arnavutköy Yavuz Selim Halı Yıkama halı temizleme firması olarak hizmet veren firmamız. Arnavutköy Yavuz Selim halı yıkama, Yavuz selim mahallesi halı yıkama fabrikası gibi tüm arayışlarınız için size bir telefon kadar yakındır.

Halılarınız bir telefonla evinizden alınır. İşletmemize giren halılar ilk olarak leke kontrolünden geçer. Lekeli bölgeleri tespit edilen halılar uygun leke sökücüler eşliğinde antibakteriyel şampuanlarla yıkanır. Halıların yıkama işleminden sonra sararmaların önüne geçmek için sıkma işlemini uygulamaktayız. Ardından tozdan ve nemden uzak özel kurutma odasında ve askılarda kurutma işlemini yapmaktayız. İyice kuruyan halıların son leke kontrolü yapılır ve paketlenir. Artık teslimata hazır olan halılar siz değerli müşterilerimize bildirilir ve sizin uygun zamanınızda teslim edilir. Memnun kalmamanız durumunda hiç bir ücret talep edilmeden halılarınız yeniden yıkamaktayız.

Yavuz Selim Arnavutköy Halı Yıkama Telefon Numarası

Yavuz Selim Mahallesi (Arnavuyköy) halı yıkama telefon numaraları: 0533 743 74 11  ve 0212 684 16 12

Arnavutköy Yavuz Selim Mahallesi Halı Yıkama telefonu
Arnavutköy Yavuz Selim Mahallesi Halı Yıkama telefonu

Halılarınızı teslim aldığımızda karışıklık olmaması için her halının arkasına numara ile etiketleme işleme yapılmaktadır. Daha sonra tesislerimize gelen halılarınız sınıflarına ayrılarak kullanılacak şampuan ve ilaçlara ve yıkama tekniklerine göre ayrılır. Sınıflandırılan halılar cinslerine göre ayrı ayrı dezenfekte edilerek mayt, akar ve mikroplardan arındırılır. Akabinde halılar tam otamatik makinaya verilir. Makinalarımız 45 cm çapında 8 adet fırçalardan oluşmaktadır. Dahası bu fırçalara ayrı ayrı kumanda eden ve fırçalardan çıkan halıyı daha köpükleri kurumadan durulayan bir sistem olarak çalışmaktadır. Fırçalar birbirinin zıddına dönen bir mekanizmaya sahiptirler. Burada amaç fırçalardan biri halı ipliklerini (hav) sağa yatırarak yıkarken diğer fırça sola yatırarak yıkamakta. ve Bu sayede derinlemesine bir temizlik sağlamaktadır.

Arnavutköy’de (Yavuz Selim) Halı Yıkama Fiyatları Nedir?

Yavuz Selim Mahallesi halı yıkamacısı
Yavuz Selim Mahallesi halı yıkamacısı

Firma olarak Arnavutköy Yavuz Selim halı yıkama fiyatları çerçevesinde çok yüksek ücretleri kesinlikle talep etmiyoruz. Bunun nedeni ise hizmet politikamızın her daim müşteri memnuniyeti odaklı olmasıdır. Böylelikle Arnavutköy halı yıkama fiyat listesi bölümüne bakabilirsiniz. Verilen hizmetimize güvenmekteyiz. Bunun beğenilmemesi durumunda geri ödeme de yapmaktayız.

Her halı cinsi, dokuma tekniği, kullanıldığı boya itibariyle (kök boyası, kimyasal boyalar vb.) ve iplik yapısı göz önünde bulundurularak türlerine uygun halı yıkama şampuanları kullanılarak işleme alınmaktadır. Yıkanan halıların kurutma işlemi kapalı ortamda yapılmaktadır. Kurutma işlemi tamamlanan halılar kirlenmeye ve tozlanmalarına karşı mutlaka kapalı alanda ambalajlanmaktadır. Daha sonra teslimata hazır duruma getirilmektedir. Tercihiniz her zaman en doğru halı yıkama tekniklerini kullanan, halı yıkama işlemini mutlaka tecrübeli ve tesisi olan halı yıkama fabrikalarını tercih etmeniz son derece yararınıza olacaktır. Halı yıkama uzmanlık gerektiren hassas ve son derece dikkat gerektiren bir iştir. Firmamıza danışmadan halılarınızı yıkatmayınız.

Üstelik Fiyatlarımıza servis maliyeti dâhildir. Elbette ki Halı yıkama fiyatları ürünün cinsi ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterecektir. Ürününüzün ayrıntılarını bizimle sayfamız üzerinden ki telefon veya whatsapp iletişim kanallarımızdan bildirerek detaylıca öğrenebilirsiniz.

Yavuz Selim Arnavutköy Halı Yıkama Yorumları

Google Haritalar’da bulunan Arnavutköy Deniz halı yıkama Fabrikasının hizmet verdiği müşterilerinin yorumlarını okuyun. Ve eğer sizde işletmemizden hizmet için bir yorum bırakın! https://goo.gl/maps/QKPWPDrYGpTYF3bDA

Ücretsiz olarak evden aldığımız ürünlerinizi, ürün gamına göre sınıflandırarak gerekli yıkama aşamasından geçtikten sonra (sınıflandırma, dezenfekte, yıkama, durulama, sıkma, kurutma, kalite kontrol ve paketleme) siz değerli müşterilerimize sağlıklı bir ortamda huzurlu bir şekilde kullanmanız dileğiyle sunuyoruz.

Arnavutköy Yavuz Selim Mahallesi hakkında

11 bin 470 nüfuslu Yavuz Selim Mahallesi, 2 milyon 057 bin 909 m² alana sahiptir. 

Belediyemiz tarafından mahallemize kazandırılan Hoşseda Parkı, Orhangazi Parkı, Osmangazi Parkı, Şehit Er İlyas Bozkurt Parkı, Şehit Polis İlhami Parkı ve Yavuz Selim Parkı mahallemizdeki vatandaşlarımıza sağlıklı ve sosyal yaşam imkânı sunmaktadır.

yavuz selim Mahallesinde halı yıkama fiyatları
yavuz selim Mahallesinde halı yıkama fiyatları

Çocuklarımız, mahallemizde yer alan Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Lisesi ve Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu’ndan eğitim hizmeti alabilmektedir.

Sancak Camii ve Yavuz Selim Camii mahallemizin başlıca ibadethaneleridir. 

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.