Arnavutköy yunus emre Mahallesi Halı Yıkama telefonu

Arnavutköy Yunus Emre Mahallesi Halı Yıkama

Arnavutköy yunus emre halı yıkama
Arnavutköy yunus emre halı yıkama

Yunus Emre Halı Yıkama

Şirketimiz, İstanbul Arnavutköy ilçesinde Yunus Emre mahallesinde profesyonel halı temizleme fabrikası olarak görevini sürdürmektedir. Arnavutköy Yunus Emre halı yıkama lokasyonunda bulumaktadır. Deniz halı yıkama şirketi ücretsiz servis ve kaliteli hizmet ile işinizi yapmaktadır. Üstün makinalarımız sayesinde tam otomatik olarak halılarınız temizlenmektedir.

4 hızlı adımla halılarınız tamamen yıkıyor ve teslim ediyoruz. Arnavutköy yunus emre mahallesinde halı Nasıl yıkatılır sorusunun cevabı çok basit.

1.Adım olarak belirlediğiniz gün ve saatte iletişim bilgileriniz alarak randevu talebinizi oluşturuyoruz.

2.Adım size söz verdiğimiz zamanda adresinize deneyimli servis çalışanlarımız gelerek ürünlerinizi sizden teslim alınıyor.

3.Aşama Tüm kalite kontrol aşamasından geçen ürünler müşteriye geri gönderim aşamasına getirilmektedir.

4. Aşama ilk adımda olduğu gibi belirleyeceğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilmektedir.

Halı yıkama Telefon Numaraları (Arnavutköy Yunus Emre Mahallesi)

Yunus Emre halı yıkamacısının telefon numaraları: 0533 743 74 11  ve 0212 684 16 12

Arnavutköy yunus emre Mahallesi Halı Yıkama telefonu
Arnavutköy yunus emre Mahallesi Halı Yıkama telefonu

Arnavutköy Yunus Emre Mahallesi halı yıkamacılık işiyle uğraşan bir çok firma yer almaktadır. Deniz halı yıkama fabrikası olarak bizde siz değerli müşterilerimize halı yıkama alanında hizmet vermekteyiz. Diğer tüm firmalardan en büyük farkımız ise, fabrikamızda halılarınız tam otomatik makinelerde yıkanmaktadır. Üstelik halı yıkama – temizleme konularında tecrübeli personelimiz tarafından halı yıkama hizmeti alacağınız firmamızca garanti edilmektedir.

Arnavutköy Yunus Emre Halı Yıkama m2 Fiyatları Nedir?

Arnavutköy yunus emre halı yıkaması olarak Hizmet serimiz son derece muazzamdır ve tüm çalışmalarımız sizin ve ailenizin iyiliği içindir.

yunus emre Mahallesi halı yıkamacısı
yunus emre Mahallesi halı yıkamacısı

Yunus Emre’de veya arnavutköy çevresinde oturuyorsanız ve mükemmel bir halı yıkama hizmeti arıyorsanız aramanız bitmiştir. İhtiyaçlarınız için tek yer Deniz halı yıkama fabrikası. Örneğin metresi kaç para? metrekare fiyatı nasıl hesaplanır? gibi sorularınız ve Yunus Emre Arnavutköy halı yıkama fiyatları için fiyat listesi sayfamıza göz atabilirsiniz.

Üstelik Fiyatlarımıza servis maliyeti dâhildir. Elbette ki Halı yıkama fiyatları ürünün cinsi ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterecektir. Ürününüzün ayrıntılarını bizimle sayfamız üzerinden ki telefon veya whatsapp iletişim kanallarımızdan bildirerek detaylıca öğrenebilirsiniz.

Arnavutköy Yunus Emre Mahallesi hakkında Bilgiler

17 bin 20 nüfuslu Yunus Emre Mahallesi, 1 milyon 077 bin 654 m² alana sahiptir. 

Vatandaşlarımız, sağlık hizmetlerini mahallemizde yer alan Boğazköy Aile Sağlığı Merkezi. Özel Boğazköy Şifa Sağlık Evi ve mahallemizde bulunan Ayazma Eczanesi ve Şirin Eczanesi’nden alabilmektedir.

yunus emre Mahallesinde halı yıkama fiyatları
yunus emre Mahallesinde halı yıkama fiyatları

Belediyemiz tarafından mahallemize kazandırılan Şehit Polis Fatih Havuz Parkı ve Yunus Emre Parkı mahallemizdeki vatandaşlarımıza sağlıklı ve sosyal yaşam imkânı sunmaktadır.

Çocuklarımız, mahallemizde yer alan Ayazma İlköğretim Okulu, Ayazma İlkokulu ve Şehit Er Tuncay Türken Ortaokulu’ndan eğitim hizmeti alabilmektedir.

Hacı Bayram Veli Camii, Fatımatül Zehra Camii, Boğazköy Şirindere Camii, Boğazköy Bilali Habeşi Camii ve Arnavutköy Cemevi mahallemizin başlıca ibadethaneleridir. 

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.