Arnavutköy Halı Yıkama

Arnavutköy Merkez Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

arnavutköyde halı yıkama
arnavutköyde halı yıkama

Arnavutköy Merkez Halı Yıkama

Arnavutköy en yakın halı yıkama fabrikası olarak Merkez mahallesinde sizlere Arnavutköy Merkez Halı Yıkama temizleme hizmeti sunuyoruz.

Halılarınız merkezde’de bulunan Modern Fabrikamızda hem ön hem arka tarafı itina ile yıkanmaktadır. Daha sonra siz değerli müşterilerimize halılarınızı ilk gün ki gibi teslim ediyoruz. Halı yıkama da Arnavutköyde öncü olan Firmamızı denemeden halı yıkattık demeyin. Arnavutköy Deniz Halı Yıkama Profesyonel ekibimiz ile itina ile halılarınızı yıkıyoruz. Piyasa da bulunan ucuz deterjanlar ile değil yüzde yüz güvenilir deterjanlar ile halınızı yıkıyoruz. Üstelik Deniz Halı Yıkamada ücretsiz servis olanağı ile halınızı kapınızdan alıp kapınıza teslim ediyoruz.

Arnavutköy Halı yıkama halılarınızı temizlemek, onlara taze ve sağlılık bir his vermek için sabırsızlanıyor. Bu nedenle evinizin ihtyaçlarını göz önünde bulunduran bir Arnavutköy halı yıkama şirketiyiz. Evinizde sizde halı yıkama hizmeti planlıyorsanız bize hemen sitemizdeki iletişim kanallarından hızlıca ulaşabilirsiniz.

En yakın Halı yıkama Telefon Numarası (Arnavutköy MERKEZ)

Deniz Arnavutköy merkez halı yıkamasının telefon numarası: 0533 743 74 11  ve 0212 684 16 12‘dir.

Arnavutköy karlıbayır halı yıkama telefon numarası
Arnavutköy merkez halı yıkama telefon numarası

Öncelikle Arnavutköyde ve bulunduğumuz bu mahallede halı yıkama hizmet sektöründe faaliyet gösteren birçok şirket bulunmaktadır. İstanbul Arnavutköy Bolluca Mahallesinde hizmetler sunan kurumlar arasında Deniz Merkez Halı Yıkama fabrikası bulunmaktadır. Deniz halı yıkamacılık fabrikası, Arnavutköy Merkez servis bölgesinde sağlam halı temizleme hizmetleri sunan bir temizlik şirketidir. En önemlisi sert ve zehirli temizlik ürünleri kullanmak yerine detaylı ve kapsamlı halı temizleme hizmeti sunuyoruz.

Arnavutköy MERKEZ halı yıkama fiyatı

Arnavutköy merkezde halı yıkama fiyatları ürünün cinsine göre değişmektedir. İstanbul Arnavutköy ilçesi merkez mahallesinde bulunan firmamızda halı yıkama fiyatları farklılık bulunmamaktadır. Aynı zamanda hizmet verdiğimiz bu bölgede ki en uygun ücrete sahiptir. Üstelik Fiyatlarımıza dahil ücretsiz servis imkanı da yer almaktadır.

Karlıbayır Halı Yıkama
Arnavutköy MERKEZ Halı Yıkama

Uygun, Kaliteli ve Profesyonel hizmet için bizi tercih edebilirsiniz. Fiyatlarımıza KDV dahil edilmiştir. Ödemelerinizi teslimat ekibimizin size ulaştırdığında Nakit ve hesaba havale/EFT seçenekleriyle yapabilirsiniz. Üstelik Güncel Fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgiye Whatsapp bilgi hattımızdan veya Telefon hattımız bize ulaşabilirsiniz.

Bu hizmeti sunan arnavutköy halı yıkama ve Temizlik Şirketi, sizleri hiçbir şekilde yormuyoruz. Evlerinize geliyor ve halılarınızı alıyor. Ardından da tamamıyla profesyonel bir temizlik uygulayarak, bakterileri yok ediyor ve halınızı, ferahlığa kavuşturuyor.

Halınızın bizimle sitemizdeki bulunan telefon veya whatsapp iletişim kanallarımızdan bildirerek öğrenebilirsiniz. Arnavutköy halı yıkama fiyatları için fiyat listesi sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

MERKEZ Mahallesi hakkında bilgi (Arnavutköy)

20 bin 273 nüfuslu Arnavutköy Merkez Mahallesi, 6 milyon 767 bin 700 m2 alanıyla ilçemizin 3. büyük mahallesi konumundadır. 

Önemli sosyal yaşam alanlarından biri olarak belediyemiz tarafından Arnavutköy’e kazandırılan Arnavutköy Kültür ve Sanat Merkezi ve Avlu34 Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin yanı sıra İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından mahallemize kazandırılan İstanbul Meslek Edinme Kursu (İSMEK) vatandaşlarımıza hizmet vermektedir.

Arnavutköy Millet Kıraathanesi ve Şehir Kütüphanesi 20.000 Kitaptan Oluşan kütüphanesi ve millet kıraathanesi ile Arnavutköy Merkez Mahallemizde hizmet vermektedir.

Çocuk ve gençlerimiz, mahallemizde yer alan İTO İbrahim Çağlar Anadolu İmam Hatip Ortaokulu ve İTO İbrahim Çağlar Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden eğitim hizmeti alabilmektedir.

Vatandaşlarımız, sağlık hizmetlerini mahallemizde yer alan Arnavutköy Devlet Hastanesi, Arnavutköy Merkez Aile Sağlığı Merkezinin yanı sıra mahallemizde bulunan Özel Şafak Tıp Merkezi, Özel Avrupa Hospital, Özel Avrupa Diyaliz, Özel Sevgi Tıp Merkezi, Özel Arnavutköy Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Göral Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ve Özel Çelik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden alabilmektedir.

Yine mahallemizde bulunan Ömür Eczanesi, Eczane Avlu34, Tuğba Eczanesi, Yaylalı Eczanesi, Tezel Eczanesi, Özdemir Eczanesi Arnavutköy Şifa Eczanesi, Canan Arnavutköy Eczanesi, Serhad Eczanesi, Aslı Arnavutköy Eczanesi, Nesrin Özer Eczanesi, Hayat Eczanesi, Merve Nur Eczanesi ve Deva Eczanesinden alabilmektedir.

Belediyemiz tarafından mahallemize kazandırılan Kozlar Parkı, Malazgirt Parkı, Selvili Sokak Parkı, Atatürk Parkı, Balkan Türkleri Parkı, Hasan Kayım Parkı, İstiklal Parkı, Malazgirt Parkı ve Prof. Dr. Aziz Sancar Parkı gibi tam donanımlı modern parklar; oyun grupları, fitness üniteleri, dinlenme alanları ve diğer açık spor sahalarıyla mahallemizdeki vatandaşlarımıza sağlıklı ve sosyal yaşam imkânı sunmaktadır.

Aktoprak Camii, Arnavutköy Merkez Camii, Memba Mevlâna Camii, Ekrem Gürel Camii ve Hazreti Ömer Camii mahallemizin başlıca ibadethaneleridir. 

Bir Yorum Yazın